Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Laureaci Powiatowego Konkursu Wiedzy Historycznej o Powstaniu Styczniowym

Mamy przyjemność poinformować, że 4 uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł Laureata Powiatowego Konkursu Wiedzy Historycznej o Powstaniu Styczniowym zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim i Muzeum Regionalne w Kluczkowicach przy współpracy Starostwa Powiatowego. W konkursie brało udział aż 40 uczniów naszej szkoły. Tytuł Laureata otrzymali: Wiktoria Sulenta -klasa 5a, Kornelia Dziewulska -klasa 5b, Franciszek Winiarz -klasa 6b, Filip Winnicki – klasa 7a – opiekun mgr Barbara Gołofit. Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody. GRATULUJEMY SUKCESU. więcej na naszym profilu FB

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch