Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Klasy trzecie na wycieczce do Sandomierza

W dniu 29 listopada klasy trzecie uczestniczyły w wycieczce do Sandomierza i Muzeum Bombki w Nowej Dębie. Słoneczny dzień i zimowa sceneria dopełniły uroku podczas spaceru po Starym Mieście Sandomierza, zaś wizyta w Zbrojowni dostarczyła uczniom wielu wrażeń. Muzeum Bombki w Nowej Dębie wprowadziło nas w przedświąteczny nastrój, zachwycając kolorystyką i niepowtarzalnymi formami ozdób choinkowych. To był kolejny udany wyjazd i wspólnie spędzony dzień. Więcej zdjęć na naszym profilu FB

 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch