Andrzejki w klasach 1-3
Andrzejki w klasach 1-3
. Uczniowie brali dzisiaj udział w zabawie ANDRZEJKOWEJ. Niezawodne mamy przygotowały słodki poczęstunek. Miła atmosfera udzielała się wszystkim, a skoczna muzyka porywała do tańca ![]()
![]()
Andrzejki w klasach 1-3
. Uczniowie brali dzisiaj udział w zabawie ANDRZEJKOWEJ. Niezawodne mamy przygotowały słodki poczęstunek. Miła atmosfera udzielała się wszystkim, a skoczna muzyka porywała do tańca ![]()
![]()