Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Edukacyjna wycieczka do Warszawy

Korzystając z jesiennej  aury i dostępnych biletów 😊, klasy 8 wybrały się na wycieczkę do Warszawy.  Na początek muzeum Polin i wyprawa do przeszłości, w której odnaleźliśmy ślady prowadzące do naszej miejscowości. Potem krótka wizyta u naszego patrona i zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. I w końcu spektakl, po którym inaczej zinterpretujemy każdy wiersz, czyli “Stowarzyszenie umarłych poetów”. 

Było bardzo edukacyjnie…