Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Edukacyjna wycieczka do Warszawy

Korzystając z jesiennej  aury i dostępnych biletów 😊, klasy 8 wybrały się na wycieczkę do Warszawy.  Na początek muzeum Polin i wyprawa do przeszłości, w której odnaleźliśmy ślady prowadzące do naszej miejscowości. Potem krótka wizyta u naszego patrona i zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. I w końcu spektakl, po którym inaczej zinterpretujemy każdy wiersz, czyli “Stowarzyszenie umarłych poetów”. 

Było bardzo edukacyjnie…

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch