Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień chłopaka, dniem krawata oraz muchy.

30 września 2022r. to nie tylko znane wszystkim święto męskiej części naszej społeczności szkolnej, ale także dzień kreatywności i wyobraźni dla wszystkich uczniów. Tego dnia Samorząd Uczniowski ogłosił akcję Dzień krawata oraz muchy.  Dla podkreślenia charakteru tego wyjątkowego święta, chłopcy przyszli dziś do szkoły w ozdobie męskiego stroju jakim jest krawat bądź mucha. To wspaniała okazja do wykorzystania sprzętu fotograficznego zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości, a wszystko uwiecznił Klub Dziennikarza z naszej szkoły.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch