Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

XXV Turniej Wiedzy o Ziemi Chodelskiej

15 grudnia 2023 roku odbył się XXV Turniej Wiedzy o Ziemi Chodelskiej. Naszą szkołę reprezentowali w tym roku uczniowie 5a: Zofia Bechta, Alicja Majchrowska, Marcin Czuryłowski i Maksymilian Gnat – opiekunowie p. Anna Czuryło i Barbara Gołofit. Walczyli dzielnie – 100% poprawnych odpowiedzi w części teoretycznej na temat historii Chodla i okolic. Zaprezentowali również wywiad z wójtem gminy p. Przemysławem Kowalskim. Ostatecznie zdobyliśmy II miejsce w gminie. Gratulujemy sukcesu.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch