Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Konkurs piosenki o przyrodzieXV przegląd piosenki przedszkolnej

W dniu 6 czerwca dziewczynki z grupy “Jeżyki”- Róża Dziewulska i z grupy “Krasnoludki”- Nikola Czupryn reprezentowały nasze przedszkole w XV Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej. Dziewczynki wystąpiły na scenie Miejskiego Domu Kultury w Bełżycach. Zaśpiewały piosenki o przyrodzie, za co zostały nagrodzone oklaskami, dyplomami i upominkami. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć na naszym Fanpage’u