Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Wystawa klasy 5a

Klasa 5a poznawała na plastyce różne rodzaje kompozycji. Jedną z nich jest kompozycja otwarta czyli taka, którą można rysować “w nieskończoność”. Prace prezentowane na wystawie przedstawiają dorysowane do ilustracji krajobrazy czyli kompozycję otwartą.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim