Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wystawa fotografii przyrodniczej

W dniu 8 marca przedszkolaki z grup Krasnoludki, Biedronki i Muchomorki odwiedziły GOK w Chodlu. Dzieci oglądały wystawę fotografii przyrodniczej p. Wojciecha Kwietniewskiego pt. Kotlina Chodelska – ogród tętniący życiem”. Zgromadzone na wystawie fotografie ukazywały piękno naszej Kotliny Chodelskiej. Fotografie fauny i flory wywarły na dzieciach duże wrażenie. Dzięki wizycie przedszkolaki miały możliwość poznania wielu gatunków zwierząt zamieszkujących naszą okolicę. Jesteśmy dumni z promocji naszego regionu przez pana W. Kwietniewskiego.
 

Odwiedź również naszego Fanpage’a


 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch