Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wyjazd do wioski św. Mikołaja

5 grudnia uczniowie klasy 2a i 2b wybrali się do wioski Św. Mikołaja 🎅 w Bałtowie. Odwiedzili Bajkową Krainę Lodu, spotkali Elzę i sympatycznego bałwanka Olafa⛄. Wspólnie z Elfami tańczyli w ich magicznym domku. Uczestniczyli w warsztatach plastycznych- ozdabiali pod okiem Elfów świąteczne pierniczki. Na koniec spotkali się ze Św. Mikołajem w jego przytulnej chatce. Była niesamowita atmosfera. Wycieczka sprawiła, że nie możemy się już doczekać Świąt Bożego Narodzenia 🎄.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch