Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas I

Wycieczka do Lublina klas I – 26.05.2023 r.
26 maja 2023 r. klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądało życie na wsi 100 lat temu. Następnym punktem było Wzgórze Zamkowe i Dziedziniec Zamku oraz Stare Miasto. Pani przewodnik w bardzo ciekawy sposób przybliżyła dzieciom historię Lublina i związane z nim legendy. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili zmęczeni, ale bogatsi w wiedzę o naszym mieście wojewódzkim.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch