Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas I a i I b

Wycieczka do piekarni do Kraczewic klas: I a i I b
W dniu 19.04.2023 r. uczniowie klas: I a i I b wybrali się na wycieczkę do Kraczewic, do piekarni państwa Zubrzyckich. Nie była to jednak zwykła wizyta, a warsztaty piekarnicze. Każdy uczeń wcielił się w rolę piekarza od stroju począwszy. Poznali proces powstawania chleba ,,Od ziarenka do bochenka”, uczyli się wyrabiać ciasto, a potem formować różne bułeczki: chałki, precelki, serduszka. Dzieciom bardzo podobała się taka ,,żywa” lekcja. Wszyscy zostali super piekarzami i w nagrodę otrzymali piernikowe medale, a upieczone bułeczki zabrali sobie do domu do degustacji.