Image Slide 3
Witamy w naszej szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas drugich na ścieżkę przyrodniczą ,,Uroczysko”

12.06.2024 r. – Wycieczka klas drugich na ścieżkę przyrodniczą ,,Uroczysko” Uczniowie klas drugich spotkali się z panią leśniczyną w obiekcie edukacyjnym ,,Uroczysko”, która przekazała im wiele ciekawych informacji o lesie i jego mieszkańcach. Przypomniała, jak ważny jest las dla nas wszystkich. Następnie wszyscy wyruszyliśmy na ścieżkę przyrodniczą, gdzie obserwowaliśmy otaczającą przyrodę, słuchaliśmy śpiewu ptaków. Wycieczka zakończyła się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Była to wspaniała lekcja przyrody!

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch