Wycieczka kl. 8A
We wtorek 19 września klasa 8A wyruszyła na spływ kajakowy po rzece Chodelce. 

Wycieczka odbyła się bardzo sprawnie i wesoło. Był to wspaniały moment na integrację klasy, wspólne porozumiewanie się i wzajemną pomoc. Na naszej drodze pojawiały się małe przeszkody, ale pomimo tego dotarliśmy cali i zdrowi do miejsca odpoczynku, gdzie miłe panie bardzo przytulnie nas przyjęły.

Na miejscu wypiliśmy ciepłą herbatę, był także czas na zjedzenie czegoś i wspólne rozmowy.
Po przeżyciu takich atrakcji, uśmiechu na twarzach nie brakowało. 
























