Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wieczór Poezji Miłosnej – wideorelacja

Ten występ warto zobaczyć do końca😍Wieczór Poezji Miłosnej❤️❤️❤️ z udziałem młodzieży z klas ósmych. Wideorelacja przygotowana przez Klub Dziennikarza🎥, świetnie sprawdził się sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Ten występ warto zobaczyć do końca😍Wieczór Poezji Miłosnej❤️❤️❤️ z udziałem młodzieży z klas ósmych. Wideorelacja przygotowana przez Klub Dziennikarza🎥, świetnie sprawdził się sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu Niedziela, 19 lutego 2023