Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Warsztaty w Motylarnii

Motylem jestem Czy wiecie, że motyle słyszą skrzydłami? Czy wiecie, że widzą więcej kolorów niż ludzie, a do tego widzą w ultrafiolecie? Te ciekawostki i wiele innych poznały nasze Przedszkolaki na warsztatach z Motylarnii Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać motyle z bliska, nakarmić i potrzymać na swojej dłoni. Na koniec był quiz z nagrodami dla wszystkich dzieciaków, a na pamiątkę spotkania każdy wykonał swój magnes w kształcie kolorowego motyla Za wspaniałą atrakcję dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola Samorządowego w Chodlu, którzy zorganizowali te warsztaty dzięki funduszom zebranym podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Odwiedź również naszego Fanpage’a

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch