Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Warsztaty w Motylarnii

Motylem jestem Czy wiecie, że motyle słyszą skrzydłami? Czy wiecie, że widzą więcej kolorów niż ludzie, a do tego widzą w ultrafiolecie? Te ciekawostki i wiele innych poznały nasze Przedszkolaki na warsztatach z Motylarnii Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać motyle z bliska, nakarmić i potrzymać na swojej dłoni. Na koniec był quiz z nagrodami dla wszystkich dzieciaków, a na pamiątkę spotkania każdy wykonał swój magnes w kształcie kolorowego motyla Za wspaniałą atrakcję dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola Samorządowego w Chodlu, którzy zorganizowali te warsztaty dzięki funduszom zebranym podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Odwiedź również naszego Fanpage’a