Image Slide 3
Fascynuj膮ce o艣wiadczenia i warsztaty od najm艂odszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i m艂odzie偶
Image Slide 3
艢lubujemy
Slide 1

W naszej szkole dzia艂a pakiet Google Workspace dla Szk贸艂 i Uczelni. G Suite to narz臋dzia firmy Google, kt贸re u艂atwiaj膮 prac臋 w szko艂ach i s膮 u偶ywane przez kilkadziesi膮t milion贸w uczni贸w i nauczycieli na ca艂ym 艣wiecie. Pakiet ten zawiera m.in. us艂ugi:

Uczymy si臋 zdalnie
Image Slide 3

"M膮dro艣ci膮 dziecka jest ufno艣膰, 偶e jest w dobrych. opieku艅czych r臋kach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczni贸w
Image Slide 3
Odwied藕 nasz膮 urokliw膮 okolic臋 Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

WARSZTATY 艢WI膭TECZNE馃巹

2 grudnia uczniowie klasy 4b wzi臋li udzia艂 w warsztatach podczas kt贸rych stworzyli pi臋kne ozdoby 艣wi膮teczne. Zaj臋cia zosta艂y poprowadzone przez naszych utalentowanych rodzic贸w. Prace uczni贸w zostan膮 przekazane na kiermasz Bo偶onarodzeniowy Zobacz wi臋cej na naszym Fanpage鈥檜

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przysz艂o艣ci

Dzieci臋cy Telefon Zaufania 800 12 12 12

God艂o Polski

Programowanie w Scratch