Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023, wójt Przemysław Kowalski, sekretarz gminy Nina Zielonka oraz rodzice podziękowali dyrektorowi Wiesławowi Dudkowi, za lata pracy w szkole i na stanowisku dyrektora oraz powitali nowa panią dyrektor Agatę Knap.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim