Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Uczniowie klasy VII a i VIII odwiedzili Teatr Buffo w Warszawie

Dnia 31 marca 2022r. uczniowie klasy VII a i VIII wraz z opiekunami, p. Agnieszką Żółtowska, p. Anną Pleńkowską-Dudek i p. Anną Gasińska odwiedzili Teatr Buffo w Warszawie. To kolejna już wizyta w tym niesamowitym miejscu. Tym razem przyszedł czas na “Romeo i Julię” w 3D”. Nie zawiedliśmy się!!! Wrażenia niesamowite!!! Żywiołowe wykonanie pełne niemal akrobatycznych figur tanecznych, pięknej muzyki, wspaniałych głosów i brawurowego wykonania utworów, nie pozwalało na nudę, a wręcz zmuszało do utrzymywania uwagi na najwyższym poziomie. Zauważyć należy, że ci, którzy siedzieli najbliżej sceny – ubrani w płaszcze przeciwdeszczowe czuli się jak w Poniedziałek Wielkanocny!!! Przedsmak tego, co nas czeka już niebawem😊 Po spektaklu przyszedł czas na spacer ulicami Warszawy. Odwiedziliśmy Muzeum Więzienia Pawiak, gdzie z powagą wysłuchaliśmy relacji naszej przemiłej pani przewodnik, a następnie udaliśmy się pod Pałac Prezydencki oraz pomnik ks. Jana Twardowskiego przy Krakowskim Przedmieściu w pobliżu kościoła sióstr Wizytek. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia z Patronem naszej szkoły😊 Już w drodze powrotnej zaczęliśmy odliczanie do kolejnej wizyty w stolicy…. tym razem naszym celem będzie musical „Metro”. Czekamy z niecierpliwością!!!

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch