Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Turniej tenisa stołowego

W dniu 05.05 2023 rok odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany na rzecz projektu trzymaj formę . 6 kwietnia jest to międzynarodowy dzień tenisa stołowego więc z lekkim opóźnieniem dzisiaj obchodziliśmy to święto. Do rozgrywek zaprosiliśmy uczniów z klas czwartych , a całą uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor. Nasi zdolni uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki przygotowane przez uczniów klas ósmych, którzy tworzą projekt ,,SportoweLove”. Miejsce pierwsze zajęli Michał Pawlikowski i Gabrysia Gajowiak. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zobacz więcej zdjęć na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch