Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

TURNIEJ E-SPORTOWY

Złoty medal ZS Poniatowa E-sport League, kategoria Fortnite dla SP w Chodlu! W II TURNIEJU E-SPORTOWYM w Poniatowej naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Maks Gasiński, Fabian Majchrzak, Alan Pikuła i Karol Wiśniewski. To był niezwykły dzień, drużyny rywalizowały ze sobą, ale również potrafiły docenić przeciwnika. W e-sporcie też obowiązuje zasada fair play.Miłym zaskoczeniem było spotkanie z naszymi absolwentami Kingą i Kamilem, teraz uczniami Zespół Szkół w Poniatowej, którzy brali udział w organizacji turnieju.Odwiedź również naszego Fanpage’a

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch