Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

“Tak, On jest Królem“ Jasełka w wykonaniu klas drugichTak, On jest Królem“, to przedstawienie, które w dniu dzisiejszym wystawili uczniowie klasy 2a i 2b pod opieką wychowawczyń Marty Skubisz i Elżbiety Górniak. Inscenizacja była podsumowaniem okresu świątecznego i życzeniami na 2023r. Młodzi adepci sztuki stanęli na wysokości zadania, a zaproszeni goście, rodzice i cała społeczność szkolna, nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami. Uczniom gratulujemy talentów, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i wszechstronną pomoc. Zobacz więcej na naszym Fanpageu

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch