Image Slide 3
Fascynuj膮ce o艣wiadczenia i warsztaty od najm艂odszych klas
Image Slide 3
Sprz膮tamy 艣wiat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i m艂odzie偶
Image Slide 3
艢lubujemy
Slide 1

W naszej szkole dzia艂a pakiet Google Workspace dla Szk贸艂 i Uczelni. G Suite to narz臋dzia firmy Google, kt贸re u艂atwiaj膮 prac臋 w szko艂ach i s膮 u偶ywane przez kilkadziesi膮t milion贸w uczni贸w i nauczycieli na ca艂ym 艣wiecie. Pakiet ten zawiera m.in. us艂ugi:

Uczymy si臋 zdalnie
Image Slide 3

"M膮dro艣ci膮 dziecka jest ufno艣膰, 偶e jest w dobrych. opieku艅czych r臋kach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczni贸w
Image Slide 3
Odwied藕 nasz膮 urokliw膮 okolic臋 Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

艢wiatowy Dzie艅 艢wiadomo艣ci Autyzmu w naszej szkole 馃挋

Uczniowie klasy 7a zaanga偶owali si臋 w organizacje 艢wiatowego Dnia 艢wiadomo艣ci Autyzmu. W naszej szkole mamy gazetk臋 tematyczn膮, a ju偶 niebawem dodatkowa atrakcja 馃槆 Pami臋tajmy o osobach z autyzmem 馃 KA呕DY INNY – WSZYSCY R脫WNI 馃挋 Zobacz wi臋cej na naszym Fanpage鈥檜

 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przysz艂o艣ci

Dzieci臋cy Telefon Zaufania 800 12 12 12

God艂o Polski

Programowanie w Scratch