Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Rajd “Zapory” z udziałem naszych uczniów

W sobotę 23 kwietnia komendant Rafał Dobrowolski poprowadził 9. Rajd Majora Hieronima Dekutowskiego “Zapory” , tym razem szlak wiódł przez miejscowości Podole, Ignaców, Wojciechów i Nowy Gaj do Nałęczowa. Po przerwie spowodowanej rządowymi ograniczeniami znów mogliśmy wspólnie cieszyć się pięknem naszego regionu oraz oddać cześć bohaterom tragicznych wydarzeń lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Starsi uczniowie z naszej szkoły przeszli dwudziestokilometrową trasę, uczestniczyli w lekcjach żywej historii, a na zakończenie wzięli udział w mszy świętej. Organizatorzy przewidzieli także konkurs dla młodych uczestników rajdu. Należało uważnie słuchać wykładów na postojach, wpisać właściwe odpowiedzi na karty konkursowe, a na mecie w Nałęczowie odebrać nagrody. Nikogo nie trzeba przekonywać, że forma aktywnego wypoczynku, która łączy wysiłek fizyczny z poznawaniem najbliżej okolicy i jej bohaterskiej przeszłości powinna być proponowana młodzieży jak najczęściej. Z tego powodu składamy serdeczne podziękowania Organizatorom i zobowiązujemy się uczestniczyć w kolejnym rajdzie. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM ! Pokaż mniej

Waldemar Jakubowski

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch