Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Quiz z okazji Dnia Świadomości Autyzmu

Oto nasi zwycięzcy! 🏆 Maks Gasiński, Nikola Kozak, Natalia Madejek i Magdalena Kozińska wykazali się wyróżniającą wiedzą podczas quizu z okazji Dnia Świadomości Autyzmu. Tylko te cztery osoby spośród uczniów klas 4-8 rozwiązały test bezbłędnie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. 🩵♥️

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch