Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Geniallny quizz Quo vadis Henryka Sienkiewicza.

Mała powtórka z lektury klasy ósmej? Czemu nie! Na informatyce wszystko jest możliwe! Przedstawiamy quiz wykonany w aplikacji Genially przez uczniów klas ósmych, uczniowie wykorzystali umiejętności zdobyte podczas lekcji informatyki, i stworzyli quiz do lektury omawianej na języku polskim: Quo vadis Henryka Sienkiewicza. Rozwiąż quiz (kliknij grafikę) i sprawdź swoją wiedzę! (Quiz działa poprawnie na komputerze)

 

 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch