Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Projekt SportoweLove

W ramach projektu,, Trzymaj formę “założyliśmy grupę pod nazwą „Sportowe.love”.
W skład naszej grupy wchodzą: Weronika Chapska, Kinga Paszek, Natalia Pyda, Blanka Beksiak, Dominik Tarczyński. W dniu 24.02.2023 r. powstało nasze konto na Instagramie na którym relacjonowaliśmy wszystkie nasze działania. 3 marca był dzień premiery naszej strony internetowej, która jest pod tą samą nazwą. W dniach 5-12 marca odbył się,, Healthy week” czyli tydzień zdrowych przepisów. Polegał on na tym, że codziennie dzieliliśmy się pomysłami na zdrowe i ciekawe posiłki.
W dniu 10.02.2023 zawitaliśmy w grupach przedszkolnych, młodsi rówieśnicy uczestniczyli w zabawach ruchowych. Ponadto, mieliśmy przyjemność porozmawiać z nimi na temat zdrowia. Ich wiedza okazała się ogromna, a na zakończenie każdy uczestnik naszego spotkania dostał zdrową przekąskę oraz dyplom. By uczniowie naszej klasy mogli zaczerpnąć wiedzy na temat zdrowia na różnych płaszczyznach, w dniu 14 marca umieściliśmy plakaty wewnątrz naszej szkoły. Dnia 17.03.2023 odbył się mecz piłki siatkowej. Rywalizacja toczyła się między grupą dziewczyn z 8b oraz klasy 8a. W ramach nagrody za uczestnictwo oraz wygraną, otrzymały dyplomy. Nie zapomnieliśmy również o naszych młodszych rówieśnikach. W ramach Międzynarodowego Dnia Tenisa Stołowego zorganizowaliśmy turniej dla klas 4, który odbył się 05.05.2023. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy mały upominek za udział w tym wydarzeniu. Jako, iz stres to nie odłączna część naszego życia, zrobiliśmy internetową ankietę na naszym Instagramie, w której nasi odbiorcy mogli wypowiedzieć się na ten temat. Reasumując, celem naszego projektu było w prosty i lekki sposób uświadomić naszych kolegów i kolezanki o istotności zdrowia. Mamy nadzieję, że nasze ogromne starania nie pójdą na marne, a młodsze pokolenie będzie z równym zaangażowaniem działać w naszej szkole. Na zakończenie projektu, już wkrótce umieszczone będzie nagranie, w którym Pani pielęgniarka Barbara Pietroń udzieliła krótkiego wywiadu na temat zdrowia. To i wszystkie inne wydarzenia możecie zobaczyć naszej stronie internetowej:
oraz na koncie na Instagramie:

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch