Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Mamy to !!! pierwsze miejsce ex aequo w konkursie Polska Niepodległa 2021

Grupa wokalno – instrumentalna naszej szkoły wzięła udział w konkursie piosenki patriotycznej “Polska Niepodległa 2021″zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chodlu z okazji Święta Odzyskania NiepodległoścI. Wykonaliśmy  trzy utwory: Uwierz Polsko”, Hymn do miłości Ojczyzny oraz Ojczyzna z repertuaru Marka Grechuty, za wykonanie tej piosenki nasza grupa wokalna zdobyła pierwsze miejsce ex aequo. Gratulujemy, i życzymy wielu sukcesów. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie można obejżeć wszystkie wykonanae piosenki.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch