Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Mamy to !!! pierwsze miejsce ex aequo w konkursie Polska Niepodległa 2021

Grupa wokalno – instrumentalna naszej szkoły wzięła udział w konkursie piosenki patriotycznej “Polska Niepodległa 2021″zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chodlu z okazji Święta Odzyskania NiepodległoścI. Wykonaliśmy  trzy utwory: Uwierz Polsko”, Hymn do miłości Ojczyzny oraz Ojczyzna z repertuaru Marka Grechuty, za wykonanie tej piosenki nasza grupa wokalna zdobyła pierwsze miejsce ex aequo. Gratulujemy, i życzymy wielu sukcesów. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie można obejżeć wszystkie wykonanae piosenki.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim

Programowanie w Scratch