Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Pokazy fizyczno-chemiczne

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się pokazy fizyczno-chemiczne w wykonaniu Zaelektryzowani. Była to niecodzienna lekcja pt. „Zasady fizyczne czy kwasy chemiczne”. Obejrzeliśmy wspaniałe eksperymenty fizyczne i chemiczne. Dowiedzieliśmy się również wielu ciekawych informacji dotyczących zagrożeń i ochrony środowiska. Największe wrażenie zrobiły zabawy z gazami, w których uczestniczyli nasi uczniowie 🧪🥼🧫. Dziękujemy serdecznie za rewelacyjny pokaz! Więcej zdjęć na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch