Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszej szkoly. Polegał on na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 26 pytań testowych. A do udziału nie było potrzebne żadne szczególne przygotowanie matematyczne, wystarczyły jedynie umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów.😉 Odwiedź również naszegp Fanpage’a.