Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Kochamy nasze Mamy! – spotkanie z okazji Dnia Matki

Dzień Matki 2022

Dnia 27 maja 2022 r odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas 3 a i 3 b z wychowawczyniami Panią Moniką Grochecką i Panią Marią Szatan przygotowali część artystyczną, na którą składały się wiersze i piosenki. Nie zabrakło też wzruszających życzeń z okazji tego pięknego święta. W podziękowaniu dzieci otrzymały od mam oklaski, uśmiechy i słodycze.

 

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu Niedziela, 29 maja 2022

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch