Image Slide 3
Witamy w naszej szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Kulig, śnieg i dobra zabawa – dzień na świeżym powietrzu

14 stycznia klasa III b cieszyła się zimą w niedalekiej miejscowości Zalesie. Był prawdziwy kulig, zabawy na śniegu, ognisko, kiełbaski i pyszny żurek. Wyśmienicie na dworze smakowała herbatka. Wszyscy dobrze się bawili i z rumieńcami na twarzy wrócili do szkoły. Dziękuję rodzicom za współopiekę.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch