Kulig, śnieg i dobra zabawa – dzień na świeżym powietrzu
14 stycznia klasa III b cieszyła się zimą w niedalekiej miejscowości Zalesie. Był prawdziwy kulig, zabawy na śniegu, ognisko, kiełbaski i pyszny żurek. Wyśmienicie na dworze smakowała herbatka. Wszyscy dobrze się bawili i z rumieńcami na twarzy wrócili do szkoły. Dziękuję rodzicom za współopiekę.























