Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Konkurs Kangur matematyczny 22 kwietnia 2021 r

Konkurs Kangur matematyczny odbędzie się 22 kwietnia 2021 r. o godz. 9.00 w szkole, w budynku po gimnazjum z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Uczniowie-uczestnicy przybywają na konkurs na godz. 8.45 na własną rękę, młodsi pod opieką dorosłych, w maseczkach, z własnym przyborem do pisania w kolorze czarnym.
Konkurs trwa ok. 75 minut. Zapraszam.
Anna Ceglińska – szkolny koordynator konkursu.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch