Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z powrotem uczniów klas I-III do nauczania w formie hybrydowej informujemy państwa, że zgodnie z obowiązującymi przepisami nauczanie hybrydowe polega na prowadzeniu zajęć stacjonarnych z połową uczniów, natomiast połowa uczniów realizuje zajęcia w formie zdalnej. Nie dopuszcza się podziału klas na połowy. Taka zasada obowiązuje na terenie całego województwa lubelskiego.

 

Dlatego też zdecydowaliśmy, że w naszej szkole dokonamy podziału według klas z literą a oraz klas z literą b, aby zapewnić wymagany warunek podziału. Na sposób nauczania nie mają wpływu warunki lokalowe szkoły (ilość budynków, dostępność sal, zapewnione warunki sanitarne).
Na wideokonferencji w dniu 22.04.2021 lubelski kurator oświaty wyraźnie zaznaczyła, że nie dopuszcza się innej formy nauczania.

 

„NIE WIĘCEJ NIŻ 50% UCZNIÓW MOŻE PRZEBYWAĆ JEDNEGO DNIA W SZKOLE”.

 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch