Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Papieża Jana Pawła II.

Mię święta święta święta dzisiaj (16.10.202 Parafia Świętej Trójcy i Narodzeniaej Maryi Panny w Chodlu podczas Dnia Papieża Jana Pawła II – święta świętazonego co roku. Na początek Barka usluga uslugi Papieza Jana Pawla, rowniez mozliwosc wykorzystania metody wideo (fragment) w ramach pracy, praca: Klub Dziennikarza przyszłości.

Opublikowany przez Szkołę Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chodlu Niedziela, 16 października 2022

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch