Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Otwarty w Przedszkolu Samorządowym w Chodlu

Informujemy, że w dniu 1 września 2023 r /piątek/ w Przedszkolu Samorządowym w Chodlu organizujemy Dzień Otwarty – można odwiedzić placówkę z dziećmi, obejrzeć sale przedszkolne. W godz. 8.00 – 13.00 sprawowana będzie opieka nad dziećmi – jeśli rodzić zdecyduje się pozostawić dziecko pod opieką – organizowane będą gry i zabawy.
W dniu tym nie zapewniamy wyżywienia – rok szkolny zaczynamy 4 września 2023 r.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch