Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Jabłka w klasie 2a

Uczniowie klasy 2a również pamiętali o Dniu Jabłka. Najpierw je opisywali, potem ze smakiem zjadali. Przygotowali  też owocowe szaszłyki z dodatkiem jabłek. Niektórzy wraz z Rodzicami robili w domu pyszne soki z wykorzystaniem jabłek. To były “smakowite zajęcia”.