Dzień Chłopaka w przedszkolu
30 września przypada Dzień Chłopaka – świętują wtedy nawet ci najmniejsi chłopcy. Miły zwyczaj upowszechnił się w naszym przedszkolu, stając się okazją do składania życzeń i wręczania drobnych upominków. Choć Dzień Chłopaka raz do roku wypada,
gromada dziewczynek i pań dziś życzenia składa.
Bądźcie zdrowi i zawsze szczęśliwi,
dla wszystkich naokoło tak życzliwi!























