Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

DobraNocka” czyli nocowanie w przedszkolu!  

Cenna lekcja samodzielności i odwagi, ale też świetna zabawa pełna atrakcji! Po czułym pożegnaniu z rodzicami, dzieci spotkały się z Paniami Dyrektorkami i mogliśmy zaczynać naszą przygodę 🙃. Na kolację była pizza 🍕 , później dyskoteka, bajkowe kino z popcornem, nocne zwiedzanie budynku szkoły i przedszkola, podczas którego dzieci poszukiwały ukrytych odblaskowych pszczółek, piżamowy pokaz mody i czytanie bajki na dobranoc 🥱. Po mocy wrażeń wszyscy dzielnie zasnęli 😴. Rano wspólnie przygotowaliśmy pyszne śniadanie 😋. Na zakończenie ,,Przedszkolnej DobrejNocki” każdy otrzymał dyplom, medal i drobny upominek 🤗 . To była ekstra przygoda i na pewno nie wydarzyła się po raz ostatni! 🤩😁

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch