Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Anieta – Polityki Cyfrowej Transformacji Edukacji termin realizacji do 2024-02-23

Kieruję do Państwa serdeczną prośbę o konsultacje i wsparcie naszych działań w zakresie budowania Polityki Cyfrowej Transformacji Edukacji. Cyfrowy świat wszedł na dobre do naszego życia, stał się częścią rzeczywistości w pracy, w szkole i w domu. Naszym uczniom potrzebna jest solidna porcja wiedzy i praktycznych umiejętności, by lepiej mogli odnaleźć się na kolejnych etapach edukacji, a później na rynku pracy. Właśnie dlatego prosimy Państwa dyrektorów oraz nauczycieli, rodziców i uczniów o wypełnienie ankiety. Ankietę należy wypełnić do 23.02.2024r.

Sebastian Płonka

p.o. Lubelski Kurator Oświaty

Link do ankiety

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch