Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

28 września klasy IIa i IIb na wycieczce w Lublinie.

Zwiedziliśmy zamek Lubelski, Stare Miasto. Potem spacerkiem doszliśmy do teatru i obejrzeliśmy przedstawienie o trzech świnkach i nie tylko. Po obiedzie bawiliśmy się jeszcze w Kids Club. Poznaliśmy lubelskie legendy. Wycieczka była udana i bardzo atrakcyjna.
[FinalTilesGallery id=’18’]