Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

28 września klasy IIa i IIb na wycieczce w Lublinie.

Zwiedziliśmy zamek Lubelski, Stare Miasto. Potem spacerkiem doszliśmy do teatru i obejrzeliśmy przedstawienie o trzech świnkach i nie tylko. Po obiedzie bawiliśmy się jeszcze w Kids Club. Poznaliśmy lubelskie legendy. Wycieczka była udana i bardzo atrakcyjna.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim