Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

X Konkurs dla szkół im. ks. Jana Twardowskiego pod hasłem “Nasz Patron”

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III wzięli udział w X Konkursie dla szkół im. ks. Jana Twardowskiego pod hasłem “Nasz Patron”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich. Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczne na temat ” Świeci w twórczości księdza Jana Twardowskiego”. Praca miała być ilustracją do jednego, dowolnie wybranego utworu naszego patrona, poruszającego tematykę związaną ze świętymi. Nagrodę w kategorii klas I-III otrzymał Sebastian Mazur z klasy IIa, a wyróżnienie: Nikodem Kwiecień z klasy Ib.
Wielkie brawa dla naszych uczniów.

Elżbieta Górniak

 

 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch