Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do Zastawek

Piknik klasy IIIB 🧺 6 czerwca w miejscowości Zastawki klasa IIIB miała wiele atrakcji. Najpierw odwiedziliśmy Państwa Spudowskich, miłośników i opiekunów bocianów. Nadaliśmy imiona młodym bocianom. Potem, po wspaniałym koncercie dzieci i rodziców była super zabawa. Na placu przed świetlicą, był dmuchaniec, pojawił się biały niedźwiedź i wesoły clown.
Nie zabrakło gry w piłkę nożną z udziałem super tatusiów i baniek mydlanych. Nagle i niespodziewanie pojawił się pojazd konny prowadzony przez dziadzia Marysi i rozpoczęły się podróże. Miłośnicy takiej podróży jeździli po kilka razy. Oprócz tego była wesoła muzyka i niesamowicie atrakcyjny i pyszny poczęstunek. A, widzieliśmy też z bliska konie, które mogliśmy pogłaskać i prawdziwą krowę. Wielkie ukłony i podziękowania dla rodziców za ten pełen atrakcji dzień. Oni są niesamowici.Więcej zdjęć na naszym Fanpage’u