Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas drugich do wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie.

7 grudnia uczniowie klasy II a i II b odwiedzili  wioskę Świętego Mikołaja w Bałtowie. Dzieci zwiedziły Muzeum Jurajskie, Bajkową Krainę Lodu. Podczas warsztatów kreatywnych ozdabiały pierniki i dowiedziały się skąd pochodzą różne przyprawy.  Uczestniczyły w spotkaniu ze Świętym Mikołajem, który obdarował je prezentami. Na  koniec wycieczki uczniowie podziwiali mieszkańców mini zoo. 

 

 

 


[FinalTilesGallery id=’29’]