Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie naszej szkoły 18 maja odwiedzili stolicę. Byliśmy w Centrum Nauki Kopernika w Warszawie https://www.kopernik.org.pl/ . Spacerkiem z Panem Romanem – pilotem poznaliśmy uroki starego miasta: Zamkek Królewski i Kolumny Zygmunta. Zachwyceni byliśmy Archikatedrą św. Jana, Pałacem Prezydenckim.

 

Zobaczyliśmy najważniejsze warszawskie pomniki – monument Małego Powstańca i rzeźby Warszawskiej Syrenki, a także Rynek Starego Miasta, malownicze uliczki, mury miejskie (zrekonstruowanych partii, jak i oryginalnych reliktów) oraz Barbakanu i dom rodzinny Marii Skłodowskiej-Curie. Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Fanpage’u

 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch