Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do lubelskiego Domu Koziołka

12 kwietnia uczniowie klas pierwszych odwiedzili lubelski Dom Koziołka. Poznały historię herbu miasta i legendy związane z Lublinem. Potem dzieci szukały unikatowych koziołków w różnych zakątkach miasta. Następnie nad zalewem w leśniczówce spotkaliśmy się z miłośnikiem lasu i zwierząt panem Radosławem Rola, który zapoznał nas z ptakami drapieżnymi, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Spotkaliśmy też panią Ewę Piotrowska Rola, która w piękny sposób przekazała nam wiedzę o życiu Słowian. Pan Radek i pani Ewa mają dwóch wspaniałych synów, którzy dzielą pasję rodziców. Wycieczka była udana i radosna. Pozdrawiamy wszystkich.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch