Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wizyta Pani leśnik z Nadleśnictwa Kraśnik

27 X na zakończenie zajęć o tematyce “Las”, klasy IIIa i IIIB gościły Panią leśnik z Nadleśnictwa Kraśnik. Uczniowie uzupełnili wiedzę o lesie i poznali wiele ciekawostek o zwierzętach leśnych. Pani leśnik podarowała uczniom piękne książki. Uczniowie w krótkiej inscenizacji wyrazili swoją wiedzę na temat wstydliwy wciąż, bo dotyczący zaśmiecania lasów. Pamiętajmy, że jesteśmy gośćmi w lesie i zachowujmy się właściwie.

27 X na zakończenie zajęć o tematyce "Las", klasy IIIa i IIIB gościły Panią leśnik z Nadleśnictwa Kraśnik. Uczniowie…

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu Czwartek, 27 października 2022

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch