Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wieczór Poezji Miłosnej

Tłusty czwartek kojarzy nam się z pączkami i faworkami, czyli z ucztą dla ciała. Uczniowie klas ósmych dołożyli do tych słodkości jeszcze strawę dla ducha- wiersze i piosenki o miłości.
Było nastrojowo i romantycznie. Gościliśmy władze naszej gminy, dyrektorów szkół, emerytowanych nauczycieli, rodziców , babcie i sympatyków z naszej miejscowości. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.
Wieczór poezji miłosnej przygotowali nauczyciele:

Anna Gasińska, Anna Pleńkowska – Dudek, Agnieszka Żółtowska i Krzysztof Tarczyński. Dobrą radą i dekoracjami wsparła nas mama uczennicy Kornelii Mokijewskiej, pani Magda.😊 Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch