Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Takie lekcje lubimy!

Takie lekcje lubimy! Odwiedzili nas dziś absolwenci- pasjonaci historii II wojny światowej- pan Wojciech Szczucki i Karol Paprocki. Poznaliśmy pasjonujące dzieje generała Maczka i jego dywizji pancernej. Mogliśmy również obejrzeć elementy wyposażenia żołnierskiego; granat narobił niezłego zamieszania…
Bardzo dziękujemy za spotkanie!
[gallery_p_gallery id='56']