Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Święto Pluszowego Misia

Dnia 24 listopada w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia🧸.
W tym dniu dzieci przyniosły do Przedszkola swoje ulubione pluszaki. Opowiadały o nich, dlaczego je lubią i jak się z nimi bawią, poznały też historię powstania Święta Pluszowego Misia. Uczestniczyły we wspólnych zabawach, tańcach i konkursach. Wykonały też prace plastyczne przedstawiające misie. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku🧸🍯❤️

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim

Programowanie w Scratch